Ceník

Na základě Vašich požadavků Vám připravíme cenovou nabídku.

sledujte nás

Ceny sítotisku

Jelikož je cena zakázky ovlivněna mnoha faktory od množství, velikosti a počtu barev tisku, přes typ a barvu textilu a typ použité barvy až po náročnost zpracování dodaných podkladů k tisku nebo tvorbu motivu, kalkulujeme ceny zakázek individuálně.

Pro Vaši představu uvádíme u námi nabízených produktů příklady cen jednobarevného potisku, V případě, že máte jiný požadavek na množství a potisk než je uvedeno napište nebo zavolejte a my Vám rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku tisku podle Vašich představ.

Ceny transferu

Cena transferu závisí na velikosti a složitosti motivu. Jinou cenu bude mít nátis o třech slovech na hrudi ve velikosti A4 a jinou stejně velká mandala s propracovanými detaily. Technologie transferu se používá u málonákladových zakázek, takže v některých případech je konečná cena taky ovlivněna kvalitou zaslaných podkladů. Třeba, když klient poptává jedno tričko a jako podklad dodá obrázek v rozlišení 72 dpi stažený webu. Abychom obrázek dostali v rozumné kvalitě na tričko, musíme ho upravit nebo celý překreslit, což mnohdy trvá déle než samotný tisk na tričko. Cenu tedy může ovlivnit klient dodáním co nejvalitnějších podkladů.

Transfetem děláme mimo jiné  jména a čísla na dresy. Uvádíme zde ceny:

Malé jméno (na srdce, rukáv)          35 Kč

Velké jméno                                      50 Kč

Malé číslo (do 10 cm) jednociferné   35 Kč

Malé číslo (do 10 cm) dvojciferné     50 Kč

Velké číslo (do 25 cm) jednociferné  40 Kč

Velké číslo (do 25 cm) dvojciferné    70 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud máte zájem, pošlete nám poptávku a my Vám navrhneme

optimální řešení a zpracujeme nabídku.

Tisk Rychlík
Radotínská 544
Bílovec
743 01
Czech republic